Składanie zeznań podatkowych

Składanie zeznań podatkowych

Program Pity 2013, jest kolejną edycją aplikacji stworzonej dla ułatwienia składania zeznań podatkowych przed Urzędem Skarbowym. Program nie tylko wspiera obywateli ale również zmniejsza pracę Urzędnikom, dzięki możliwości składania deklaracji on-line.
Program Pity 2013 jest oczywiście darmowy i możemy ściągnąć go z wielu bezpłatnych serwisów, był również dostępny jako dodatek do prasy. Z tym programem możesz łatwo rozliczyć PIT za 2013 rok.

Możliwości programu są większe niż jeszcze rok wcześniej, możemy wybrać jedno z kilku dostępnych formularzy: PIT 28, 36L, 36, 37 i 38, oraz niezbędny do rozliczenia dodatkowy załącznik (dla przykładu ulga za Internet). Program Pity 2013  został wyposażony w funkcję kopiowania danych pomiędzy formularzami, nie ma więc obowiązku ponownego wpisywania danych, co znacznie ułatwia pracę. Niedokończone rozliczenie w każdej chwili możemy zapisać na dysku, nie tracąc wykonanej części.


Użytkownik musi jedynie sam wprowadzić wartości do wyznaczonych pól, resztę policzy za nas system. Rozliczenie możemy zarówno wysłać za pośrednictwem Internetu, jak i wydrukować, oddając je osobiście w Urzędzie. Aplikacja PITY 2013 została wyposażona w dział pomoc – służącą do kierowania użytkownika po programie, zawiera również wszelkie informacje o tym w jaki sposób konkretny formularz należy wypełnić.

1 Comment

  1. Ten program jest naprawdę super:) Obecnie chyba najlepszy z jakich korzystałem, a było już ich sporo. Jest bardzo prosty w obsłudze, a co najważniejsze można bardzo szybko rozliczyć PITa online. Polecam wszystkim program pity 2013 ng

    Reply

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>