PITY 2012 ng

Program Pity 2012 ng, jest kolejną edycją aplikacji stworzonej dla ułatwienia składania zeznań podatkowych przed Urzędem Skarbowym. Program nie tylko wspiera obywateli ale również zmniejsza pracę Urzędnikom, dzięki możliwości składania deklaracji on-line.
Program Pity2012ng jest oczywiście darmowy i możemy ściągnąć go z wielu bezpłatnych serwisów, był również dostępny jako dodatek do prasy.Możliwości programu są większe niż jeszcze rok wcześniej, możemy wybrać jedno z kilku dostępnych formularzy: PIT 28, 36L, 36, 37 i 38, oraz niezbędny do rozliczenia dodatkowy załącznik (dla przykładu ulga za Internet). Program Pity 2012 ng został wyposażony w funkcję kopiowania danych pomiędzy formularzami, nie ma więc obowiązku ponownego wpisywania danych, co znacznie ułatwia pracę. Niedokończone rozliczenie w każdej chwili możemy zapisać na dysku, nie tracąc wykonanej części. Użytkownik musi jedynie sam wprowadzić wartości do wyznaczonych pól, resztę policzy za nas system. Rozliczenie możemy zarówno wysłać za pośrednictwem Internetu, jak i wydrukować, oddając je osobiście w Urzędzie. Aplikacja została wyposażona w dział pomoc – służącą do kierowania użytkownika po programie, zawiera również wszelkie informacje o tym w jaki sposób konkretny formularz należy wypełnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>