Czy każdy program do rozliczeń jest dobry?

PITY 2013 ng - program do rozliczeńCoraz więcej osób chce skorzystać z narzędzia, które umożliwi im wypełnienie oraz wysyłkę deklaracji PIT. Taka możliwość daje właśnie program PITY 2013 ng. Jest to funkcjonalne i bardzo intuicyjne narzędzie, które, mówiąc wprost, znacznie ułatwia cały proces wypełniania deklaracji. Niezwykle istotny jest fakt, że w bazie programu znajdują się wszystkie rodzaje deklaracji PIT oraz załączniki do nich. Dzięki temu z programu może korzystać w zasadzie każdy. Continue reading

Jaki program do rozliczeń PITY 2013?

Pity 2013 ng - program do rozliczeń podatków
Chyba nikt z nas nie lubi chodzić do urzędu. Wiąże się to z oczekiwaniem w długiej kolejce i często brakiem możliwości załatwienia sprawy do końca. Jeżeli do tej pory składanie rocznych deklaracji PIT przebiegało właśnie w ten sposób to mamy dla Was idealne rozwiązanie. Program pity 2013 ng to narzędzie, dzięki któremu wypełnianie deklaracji PIT stanie się banalnie proste. Co ważne program zawiera wszystkie wzorce deklaracji PIT jakie obowiązują w 2013 roku. Dzięki temu korzystać z niego może w zasadzie każdy z nas. Continue reading

PITY 2013 ips

 

Aplikacja Pity 2013 ips stworzona kilka lat temu, aktualizowana każdego roku przeznaczona w celach dokonywania samodzielnego rozliczenia podatku. Program jest zupełnie bezpłatny, możliwy do pobrania w sieci. Wydana została również płytka, będąca bezpłatnym dodatkiem do prasy.
Pity2013ips pomagają nie tylko użytkownikom w rozliczeniu, zaoszczędzają również pracy urzędnikom.
Continue reading

PITY 2013 ng

Program Pity 2013 ng, jest kolejną edycją aplikacji stworzonej dla ułatwienia składania zeznań podatkowych przed Urzędem Skarbowym. Program nie tylko wspiera obywateli ale również zmniejsza pracę Urzędnikom, dzięki możliwości składania deklaracji on-line.
Program Pity2013ng jest oczywiście darmowy i możemy ściągnąć go z wielu bezpłatnych serwisów, był również dostępny jako dodatek do prasy. Z tym programem możesz łatwo rozliczyć PIT za 2013 rok.
Continue reading